Sousedé
(1/6)
22 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:04708
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:63 m2
Datum vložení:4. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu reprezentativní nebytový prostor o celkové výměře cca 63 m2, vhodný zejména pro kancelář, který se nachází v 2. patře budovy v historickém centru Českého Krumlova.?Vchod do objektu je z ulice Masná, okna kanceláře jsou do ulice Radniční s výhled na zámek a do Masné ulice. Součástí kanceláře je prostorná koupelna. Objekt je střežen kamerovým systémem.Měsíční nájem činí 22.000,- Kč. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem. Spotřeba plynu, elektriky a vody není součástí nájmu.Požadovaná vratná kauce je 44.000,- Kč. ?Pro více informací kontaktujte makléřku zakázky.?

Základní údaje

Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
04708
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
63m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Hana Tomšů
Hana Tomšů
Zobrazit
kontakt
Keller Williams Czech Republic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé