Sousedé
(1/12)
6 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vč. DPH + služby, + vratná kauce, rezervační záloha
ID nemovitosti:202312566
Stav nemovitosti:Dobrý
Datum aktualizace:12. listopadu 2023
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie198 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme dlouhodobý pronájem kanceláří v budově OFFICE PARKU v centru Karviné.

Jedná se pronájem kanceláří v administrativní budově s vlastním parkovištěm pro nájemníky/klienty nacházející se na ulici Poštovní (bývalá budova VZP). Kanceláře jsou umístěné ve 2NP ze 3 v cihlové budově. Jedná je o soubor tří propojených kanceláří 12,9 m2, 15,7 m2 a 16,8 m2, celkem tedy 45,4 m2. Na podlaze je položená plovoucí podlaha, v jedné z kanceláří se nachází vestavěná skříň.

Je zde také možnost pronájmu menší samostatné kancelářé o velikosti 28 m2 nebo dvoj kanceláře o velikosti 54 m2. Je zde řešená společná kuchyňka, oddělené sociální zázemí (páni, dámy), moderní společné prostory. Objekt je vytápěn ústředním dálkovým vytápěním, jsou zde datové rozvody, internet PODA, nová elektroinstalace, bezpečnostní dveře, kamerový systém s napojením na pult centrální ochrany ad. Možnost zřízení sídla či korespondeční adresy.

Prostory jsou volné ihned k využití, parkování pro nájemce i jejich klienty je zajištěno na vlastním parkovišti v zadní, boční i přední části budovy. V případě zájmu je možný pronájem více kanceláří. Ceny nájmů jsou dle m2 + služby a energie dle počtu osob. Uvedená cena je bez služeb a internetu.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
202312566
Stav objektu
Dobrý
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Michal Lesňák
Michal Lesňák
Zobrazit
kontakt
DĚLÁME REALITY SRDCEM s.r.o.

© 2023 Sousedé