Sousedé
(1/6)
13 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + DPH, včetně služeb a energií, + vratná kauce, + rezervační záloha
ID nemovitosti:202212271
Stav nemovitosti:Dobrý
Datum aktualizace:9. dubna 2023

Popis nemovitosti

Hledáte kanceláře v reprezentativní budově kousek od centra města a s bezproblémovým parkováním?

Máme pro Vás nabídku kanceláří v budově (Janečkův mlýn) na ulici Karola Sliwky v Karviné Fryštátu u parku Boženy Němcové. Kanceláře mají vlastní hlídané parkování, recepci u vstupu, výtah v budově, který nabízí bezbariérovost po celém objektu. Kanceláře jsou o velikosti 63 m2 a je zde možnost dalších čtyř kanceláří o velikosti cca 21-23 m2. Na patře je vždy sdílená kuchyňka pro nájemce a sociální zázemí.

Cena nájmu je bez DPH, včetně služeb, energií, vysokorychlostního internetu.. Volné jsou ihned s možností dlouhodobého pronájmu.

Pokud máte zájem o nezávaznou prohlídku, volejte, doplním Vámi požadované informace a domluvíme termín prohlídky.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
202212271
Stav objektu
Dobrý
Energetická náročnost

Poloha na mapě

Foto - Michal Lesňák
Michal Lesňák
Zobrazit
kontakt
DĚLÁME REALITY SRDCEM s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé