Sousedé
(1/10)
3 100 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + služby a energie dle velikosti kanceláře, vratná kauce, rezervační záloha
ID nemovitosti:202212203
Stav nemovitosti:Dobrý
Datum aktualizace:6. dubna 2023
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie198 kWh/m2

Popis nemovitosti

Hledáte moderní kanceláře ve známé budově na viditelném a dobře dostupném místě?

Mám pro Vás nabídku kanceláří k pronájmu v cihlovém domě na ulici Poštovní, Karviná - Fryštát (roh Poštovní a 17. listopadu - bývalá budova VZP), dnes OFFICE PARK, ve kterém se nachází několik volných kanceláří, různých velikosti.

Jsou zde volné kanceláře o velikosti cca 21 - 24 m2, umístěné ve 3NP a 1NP. V kancelářích ve 3NP je nově položená plovoucí podlaha v 1Np je zátěžový koberec, je zde řešená společná kuchyňka, oddělené sociální zázemí (páni, dámy), moderní společné prostory. Objekt je vytápěn ústředním dálkovým vytápěním, jsou zde datové rozvody, internet PODA, nová elektroinstalace, bezpečnostní dveře, kamerový systém s napojením na pult centrální ochrany ad. Možnost zřízení sídla či korespondeční adresy.

Prostory jsou volné ihned k využití, parkování pro nájemce i jejich klienty je zajištěno na vlastním parkovišti v zadní, boční i přední části budovy. V případě zájmu je možný pronájem více kanceláří. Ceny nájmů jsou dle m2 + služby a energie dle počtu osob. Uvedená cena je bez služeb a DPH.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
202212203
Stav objektu
Dobrý
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Michal Lesňák
Michal Lesňák
Zobrazit
kontakt
DĚLÁME REALITY SRDCEM s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé