Sousedé
(1/13)
15 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + elek.a voda, kauce 30tis kč, poplatek Rk 1x nájem+DpH
ID nemovitosti:202212140
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Datum aktualizace:23. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte větší zrekonstruovaný komerční prostor na lukrativním místě v Karviné?

Nabízíme Vám k pronájmu nově zrekonstruovaný komerční prostor o velikosti 130m v prvním patře na ul. Ciolkovského v Karviné - Ráji. Prostory jsou rozdělené na dvě části - jedna část o velikosti 90m je spolu s prostornou místností, wc, technickou komorou a barem, druhá část o velikosti 40m - ta se skládá z jedné místnost, wc, technická a přípravná místnost se sprchou. Prostory jsou po kompletní moderní rekonstrukcí - nová okna spolu s výlohou orientovanou na hlavní cestu, kde můžete umístit velkoplošnou reklamu, podlahové vytápění, nová elektroinstalace, snížené stropy, bodové osvětlení, nové omítky, na podlahách položená dlažba. Interiér působí příjemným dojmem díky modernímu sladěnému designu, prostor se pronajímá bez nábytku - prázdný. Prostory jsou kolaudované na pohostinskou činnost, v minulosti na administrativní práci.

Nájem činí 15.000,-Kč bez zálohy na služby, které jsou 4.000-5.000,-za elektřinu (elektrické podlahové vytápění), 1.500,-voda, vratná kauce 30tis Kč (možnost domluvit se), poplatek rk ve výší 1xnájem +DPH. Volné od 1.11.2022.

Velkou výhodou je umístění, kde se prostory nachází. V blízkém okolí je spousta panelových domu, obchodů a služeb pro občany. Pro více informací mí volejte, ráda Vám vše zodpovím či domluvím nezávaznou prohlídku.

Základní údaje

ID nemovitosti
202212140
Stav objektu
Po rekonstrukci
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Nela Lesňáková Matušková
Ing. Nela Lesňáková Matušková
Zobrazit
kontakt
DĚLÁME REALITY SRDCEM s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé