Sousedé
(1/4)
4 287 Kč/měsíc
ID nemovitosti:125
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:25 m2
Plocha pozemku:25 m2
Datum aktualizace:9. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu kanceláře na ulici T. G. Masaryka ve Svitavách. Kanceláře se nacházejí ve 3. nadzemním podlaží komerčního objektu. Kanceláře v přízemí budou k dispozici od 2. čtvrtletí 2023. Podlahová plocha kanceláří je od 25 m2. Teplo, elektrická energie a voda je rozpočtem na počet osob a výměru kanceláří.

Možnost parkování za budovou. Měsíční nájemné bez energií činní 172,- Kč m2/měs.

Kanceláře jsou ihned k dispozici. Kuchyňka a sociální zařízení jsou společné.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
125
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
25m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Andrea Šlechtová
Andrea Šlechtová
Zobrazit
kontakt
MI Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé