Sousedé
(1/13)
83 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Provize (1xměsíční nájem+DPH)
ID nemovitosti:296
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.235 m2
Užitná plocha:1.111 m2
Plocha pozemku:1.235 m2
Datum vložení:6. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční nemovitost v obci Sádek, která je vzdálená 13 km od Horního Benešova a 17 km od Opavy. Celková plocha pozemku je 1235 m², užitná plocha budovy činí 1111,7 m². Nemovitost je momentálně prázdná, dříve byla využívána pro výrobu, skladování a administrativu. Přímo u budovy se nachází parkovací stání pro 6 vozů a pro nakládku a vykládku jsou zde dvojí elektrická vrata s nájezdy pro dodávku. Před domem je možnost parkování dalších 6 vozidel. V prvním nadzemním podlaží se nachází fotokomora, dílna a několik skladů. Nechybí zde ani sociální zařízení (toalety a sprchy) a kuchyňka. Z administrativních místností to jsou kanceláře, příjmová místnost a sekretariát. V přístavbě, která byla vybudovaná v roce 2015 je situována expedice, výroba, šatna, manipulační prostor a zvedací plošina do hmotnosti až 500 kg. Ve druhém nadzemním podlaží na vás čekají další skladovací prostory, dílna určená pro lehkou montáž, technická místnost, šatna, sociální zařízení a kuchyňka. Mimo jiné se zde nachází kanceláře a zasedací místnost. Budova má původní kastlová okna, v přístavbě jsou okna plastová. Vytápění zajišťuje plynový kotel, odpad je sveden do žumpy. Nemovitost má potenciál pro více typů využití. Výše nájmu je 83.000 Kč/měsíc + DPH + energie. Kauce je výši 249.000 Kč. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás kontaktujte.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
296
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1235m2
Užitná plocha
1111m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Sophia Rakušanová
Sophia Rakušanová
Zobrazit
kontakt
Reality Populo a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé