Sousedé
(1/7)
1 950 Kč/měsíc
ID nemovitosti:6626
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:13 m2
Plocha pozemku:13 m2
Datum aktualizace:29. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu kancelářský prostor o 13 m2, který se nachází v centru sídliště "Vybíralka" na pražském Černém Mostě, Praha 9. Kancelář je součástí objektu, ve kterém se nachází další kancelářské prostory, obchodní prostory, restaurace, pivnice a prodejna smíšeného zboží.

Kancelář je vybavena osvětlením a zásuvkami. Zázemí - WC dámské, pánské, invalidní je přístupné ze společné chodby a je ho možno plně využívat.

Prostory jsou volné k pronájmu ihned. K nájmu bude účtován add on factor - 390 Kč a zálohy za služby (elektřina, plyn topení, voda, úklid, popelnice a security) - 2340 Kč.

V případě zájmu, neváhejte kontaktovat makléřku.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
6626
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
13m2
Nadzem. podlaží
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Eva Považanová
Eva Považanová
Zobrazit
kontakt
GEPARD REALITY / Oneata Investment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé