Sousedé
(1/9)
14 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:3818
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:76 m2
Plocha pozemku:75 m2
Datum aktualizace:2. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o rozloze 100 m² v centru Třince-Lyžbic, na místě s vysokým provozem a optimální dostupností pro klienty. Tyto moderní a prostorné přízemní prostory nabízejí výjimečnou příležitost pro podnikatele hledající ideální lokalitu pro své podnikání.

Skládající se ze dvou místností, včetně sociálního zázemí a kuchyňky, nabízejí tyto prostory flexibilitu pro různé podnikatelské aktivity. Ideální jako kanceláře, showroom nebo obchodní prostory. Prostory jsou vybaveny okny vhodnými pro polep reklamy, což poskytuje vynikající viditelnost pro Vaše podnikání.

Poloha nemovitosti je strategická a zajišťuje vysoký tok zákazníků. Parkování je pohodlně dostupné kolem budovy a na blízkém parkovišti, což zvyšuje pohodlí jak pro zaměstnance, tak pro zákazníky. Městská hromadná doprava je vzdálená pouze 1 minutu chůze, což dále zvyšuje dostupnost pro Vaše zaměstnance a zákazníky.

Tato nemovitost poskytuje výjimečnou příležitost pro podnikání na lukrativním místě s vysokým potenciálem pro růst a rozvoj. Nechte své podnikání vzkvétat v těchto moderních a dobře umístěných prostorech v srdci Třince-Lyžbic. Pro další informace a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
3818
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
76m2
Nadzem. podlaží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Darina Maroszová
Darina Maroszová
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

© 2024 Sousedé