Sousedé
(1/11)
6 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:2443
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:40 m2
Plocha pozemku:40 m2
Datum vložení:1. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro své podnikání? BO! v Karviné máme pro Vás připraveny administrativní prostory přímo v centru města.

Nabízíme Vám o celkové výměře 40 m² slunných a klidných prostorů, které se nacházejí v 3.NP komerční budovy v centru Karviné na ulici Mlýnská. Vhodné pro jednu větší o velikosti 25 m² či jednu menší kancelář o velikosti 15 m², které mohou být průchozí, ale také fungují plnohodnotně samostatně.

V této budově již dlouhodobě sídlí stabilní firmy. Nemovitost je kompletně zabezpečena alarmem a s vlastním zvonkem včetně schránky. Kanceláře jsou k dispozici ihned.

Cena nájemného je bez služeb. Sociální zázemí se nachází na společné chodbě i s kuchyňským koutem. Parkování je v blízkosti budovy a také na parkovišti pod obchodním domem. Je zde příležitost umístění vlastních bannerů na fasádu budovy.

Velkou výhodou je atraktivní lokalita v blízkosti Masarykova náměstí v Karviné, kde se nachází několik restaurací, kaváren, nákupní střediska, pošta a mnoho dalšího využití.

Pro více informací neváhejte volat naši BO! kancelář. Těšíme se na společnou prohlídku.

BO! podnikejte s novým příběhem..

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
2443
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
40m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Denisa Blagová
Denisa Blagová
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé