Sousedé
(1/13)
39 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:2237
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:156 m2
Plocha pozemku:156 m2
Datum aktualizace:31. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolte mi nabídnout Vám velice reprezentativní prostory, které se nachází v 1.NP komerční budovy v Třinci - Starém Městě.

Jedná se o kancelářské prostory, jejiž celková rozloha činí 156 m². Při vstupu je místnost, která může sloužit jako recepce a dále je vstup do dalších 4 kanceláří. Je zde samostatné sociální zázemí (WC a samostatný sprchovací kout).

Prostory díky svému umístění a vysokému počtu klientů, kteří nemovitost navštěvují vybízí k široké škále využití - kanceláře, ordinace, showroom, sídlo firmy atd.

Celá budova prošla rozsáhlou rekonstrukcí, tudíž vypadá velice reprezentativně.

Pokud Vás nabídka alespoň trochu zaujala, neváhejte zavolat a domluvit si prohlídku.
Věřte, že to stojí za to.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
2237
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
156m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Darina Maroszová
Darina Maroszová
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé