Sousedé
(1/12)
1 000 Kč/m2/rok
ID nemovitosti:1850
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:28 m2
Plocha pozemku:28 m2
Datum aktualizace:3. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte kancelářské prostory pro své podnikání?

BO! Vám nově nabízí k dlouhodobému pronájmu celkem 18 samostatných kanceláří, které se nachází v 2 nadzemním podlaží komerční budovy v Třinci na ulici Lidická v centru města hned u hlavní cesty. BO! si Vás každý všimne.

Kanceláře jsou v rozmezích 15m², 16m², 17m², 18m², 21m², 22m² a 27m². Cena je uvedena bez DPH. K tomu patří společné prostory s velkou společenskou místností včetně kuchyně.

Jsou zde společné prostory – kuchyně, toalety, sprchy a šatny. Zejména v dnešní době zákazníci ocení možnost bezproblémového parkování v blízkosti. Nabízený kancelářský prostor poskytuje velké parkoviště za budovou, takže svým zákazníkům snad již ani blíže být nemůžete. Služby zde činí 1 200 Kč/m²/rok.

Pro více informací mne prosím neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na prohlídce!

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
1850
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
28m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Denisa Blagová
Denisa Blagová
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé