Sousedé
(1/7)
11 960 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena je uvedena bez DPH
ID nemovitosti:1469
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:98 m2
Plocha pozemku:98 m2
Datum aktualizace:24. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolte mi, nabídnout Vám kancelářské prostory, které se nachází ve 2.NP komerční budovy, která se nachází na velice strategickém místě v Třinci - Oldřichovicích.

Jedná se o velice prostornou a slunnou kancelář. Celková rozloha činí 98 m². Sociální zázemí je společné na chodbě.

Velikou výhodou této nemovitosti je recepce, která je při vstupu do budovy a je k dispozici od 6-18h. Parkování je zajištěno v dostatečné míře u nemovitosti. Je zde možnost si za poplatek zajistit parkování přímo u vchodu u budovy.

Nemovitost se nachází na velice strategickém místě - hlavní tah na Slovensko a také směr na Český Těšín a zároveň jste na dálnici autem cca za minut, což zajištuje velice dobrou dostupnost pro klienty.

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte mě, prosím kontaktovat, ráda Vás nemovitosti provedu.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
1469
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
98m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Darina Maroszová
Darina Maroszová
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé