Sousedé
(1/11)
foto
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK, + služby 5000, cena k jednání
ID nemovitosti:N2200894
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:119 m2
Datum aktualizace:24. ledna 2023
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Pronajmeme nebytový prostor situovaný v přízemí obytného domu v atraktivní městské části v Havířov město. Výhodou je výborná dostupnost do centra města. V blízkosti se nachází Náměstí republiky, zastávky MHD, OD Elán. Prodejní plocha nabízí prostor s výlohami a vstupem z Hlavní třída, součástí je také zadní vstup pro zásobování, sociální zázemí, skladové a kancelářské prostory. Dispozičně jsou prostory vhodné k využití prodejny, kontaktní centrum, k poskytování služeb atd. Poskytujeme studenou vodu, teplou vodu a topení. Elektrická energie formou přímého smluvního vztahu dle vlastního výběru dodavatele. Volný ihned. V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat.Výše nájemného je stanovena smluvně. Neplatíte provizi, neboť máte přímý vztah s vlastníkem.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
N2200894
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
119m2
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Miroslav Zmuda
Miroslav Zmuda
Zobrazit
kontakt
Heimstaden Czech s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé