Sousedé
(1/6)
foto
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK, + služby 4400, cena k jednání
ID nemovitosti:N2200865
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:83 m2
Datum aktualizace:3. února 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu zajímavé obchodní prostory umístěné v dobře dostupné lokalitě Havířov - Šumbark. Výborné dopravní spojení, dostupné parkování, v blízkosti se nachází prodejna autodílů, prodejna elektra, blízkost vlakového nádraží, zastávka MHD a další. Prostory jsou umístěné v přízemí cihlového domu, s hlavním vstupem z chodníku u silnice. Samozřejmostí je sociální zázemí. Ideální využití jako firemní prodejna, opravna spotřebního zboží, provozování služeb atd. Možnost využití i jako kancelář, výdejní místo e-shopu a podobně. Poskytujeme studenou vodu, teplou vodu a topení. Elektrická energie formou přímého smluvního vztahu dle vlastního výběru dodavatele. Volný ihned.Výše nájemného je stanovena smluvně. Neplatíte provizi, neboť máte přímý vztah s vlastníkem.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
N2200865
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
83m2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Miroslav Zmuda
Miroslav Zmuda
Zobrazit
kontakt
Heimstaden Czech s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé