Sousedé
(1/11)
foto
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK, + služby 6700, cena k jednání
ID nemovitosti:N2000764
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:148 m2
Datum vložení:22. října 2022
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Pronajmeme komerční prostor v lokalitě s vynikající dostupností, umístěný v přízemí bytového domu na frekventované ulici Dlouhá třída v Havířově. Výborná dopravní dostupnost, vynikající možnosti parkování. Výlohy a vstup do ulice, součástí je dvorní zásobování, sociální zázemí samozřejmostí. Dispozičně jsou prostory vhodné k využití prodejny (např. sportovní potřeby, oděvy, domácí potřeby, chovatelské potřeby, zdravotnické potřeby, hobby prodej apod.), ale také k poskytování služeb, pro tichou výrobu aj. Poskytujeme studenou vodu, teplou vodu a topení. Elektrická energie formou přímého smluvního vztahu dle vlastního výběru dodavatele. Pro veškeré další informace nás neváhejte kontaktovat.Výše nájemného je stanovena smluvně. Neplatíte provizi, neboť máte přímý vztah s vlastníkem.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
N2000764
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
148m2
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Miroslav Zmuda
Miroslav Zmuda
Zobrazit
kontakt
Heimstaden Czech s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé