Sousedé
(1/16)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Info o ceně v RK
ID nemovitosti:432
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:158 m2
Plocha pozemku:158 m2
Datum aktualizace:17. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem kanceláří se skladem v nově postavené administrativní budově na Slovanech, ul. Koterovská. Moderně vybavené kanceláře o výměře 79 m² se skládají z jedné velké a dvou menších, dále plně vybavená kuchyňka, toaleta a menší technická místnost. V přízemí je sklad 78 m² s velkými pojezdovými vraty. Objekt je kamerově monitorován a bezpečnostně zabezpečen. Vjezd k budově je přes vrata a v pracovní době je vjezd zajištěn závorou. Kanceláře mají vlastní internetové připojení. Dle potřeby nájemníka je možné dohodnout počet parkovacích stáních v objektu. Nájemné nezahrnuje náklady na energie. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
432
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
158m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Marek Chlad
Marek Chlad
Zobrazit
kontakt
NOVIS reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé