Sousedé
(1/8)
15 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:229
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:60 m2
Plocha pozemku:60 m2
Datum aktualizace:12. května 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem kancelářských prostor v přízemí domu v ul. Dobrovského v Klatovech. Výměra je 60 m². Vstup je z ul. Dobrovského. Prostory se skládají ze tří místností, jedna z nich je vybavena trezorem. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Prostory jsou vhodné jako kanceláře, místo drobné výroby - reklamní agentura nebo jako skladové prostory. Nemovitost se nachází nedaleko klatovského náměstí na křižovatce ul. Dobrovského x Pražská. Výše měsíčního nájmu je 15.000 Kč + náklady na energie, vratná kauce jsou 2 měsíční nájmy, tedy 30.000 Kč a provize pro RK je 18.150 Kč. Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte makléře a domluvte si svoji prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
229
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
60m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Pavel Kučerák
Pavel Kučerák
Zobrazit
kontakt
NOVIS reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé