Sousedé
(1/12)
250 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + energie dle skutečné spotřeby
ID nemovitosti:739
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:69 m2
Plocha pozemku:69 m2
Datum aktualizace:12. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte nové zázemí pro svou firmu? Chtěli byste sídlit v budově, která má historii a tradici? Nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory v historické budově U Mouřenína v centru města, na adrese Mezi Trhy v Opavě.
Jedná se o soubor více kanceláří (k dispozici celkem 4 kanceláře), které se nacházejí v prvním patře tohoto historického, kompletně zrenovovaného domu. Do kanceláří je přístup po centrálním točitém schodišti, nebo výtahem. K dispozici jsou 2 kanceláře orientované k hlavní cestě (severozápad) a 2 kanceláře orientované do vnitrobloku (jihovýchod). Kanceláře je možno si pronajmout po dvou, buď severní, nebo jižní část, či jako celek celé patro.
Na patře je k dispozici společná kuchyňka, dámské i pánské toalety či vstupní hala s posezením. Kanceláře v severní části nabídnou užitnou plochu 33 m² a 36 m², kanceláře v jižní části nabídnou užitnou plochu 11 m² a 14 m².
Kanceláře jsou ihned k dispozici. Nájemné je stanoveno na 250 Kč bez DPH / měsíc / 1 m2 + energie měsíčně dle reálné spotřeby. Prohlídka je možná ve všední dny. Doporučujeme prohlídku kde vám rádi sdělíme více informací.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
739
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
69m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Robin Konopka
Robin Konopka
Zobrazit
kontakt
ByrFin Real Estate

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé