Sousedé
(1/12)
250 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + energie dle skutečné spotřeby
ID nemovitosti:739
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:69 m2
Plocha pozemku:69 m2
Datum aktualizace:12. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte nové zázemí pro svou firmu? Chtěli byste sídlit v budově, která má historii a tradici? Nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory v historické budově U Mouřenína v centru města, na adrese Mezi Trhy v Opavě.
Jedná se o soubor více kanceláří (k dispozici celkem 4 kanceláře), které se nacházejí v prvním patře tohoto historického, kompletně zrenovovaného domu. Do kanceláří je přístup po centrálním točitém schodišti, nebo výtahem. K dispozici jsou 2 kanceláře orientované k hlavní cestě (severozápad) a 2 kanceláře orientované do vnitrobloku (jihovýchod). Kanceláře je možno si pronajmout po dvou, buď severní, nebo jižní část, či jako celek celé patro.
Na patře je k dispozici společná kuchyňka, dámské i pánské toalety či vstupní hala s posezením. Kanceláře v severní části nabídnou užitnou plochu 33 m² a 36 m², kanceláře v jižní části nabídnou užitnou plochu 11 m² a 14 m².
Kanceláře jsou ihned k dispozici. Nájemné je stanoveno na 250 Kč bez DPH / měsíc / 1 m2 + energie měsíčně dle reálné spotřeby. Prohlídka je možná ve všední dny. Doporučujeme prohlídku kde vám rádi sdělíme více informací.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
739
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
69m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Robin Konopka
Robin Konopka
Zobrazit
kontakt
ByrFin Real Estate

© 2023 Sousedé