Sousedé
(1/18)
10 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: +služby, +kauce, +provize
ID nemovitosti:638
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:194 m2
Plocha pozemku:194 m2
Datum aktualizace:28. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím pronájem komerčního prostoru o výměře 194m2 v Opavě na ulici Jiráskova. Prostory jsou situovány v 1.NP oploceného objektu. Obdobný prostor nabízíme i ve 2.NP. Dispozice je možno upravovat vybouráním příček. Bezproblémové parkování. Prostory jsou zejména jako kancelářské prostory či drobná výrobna nebo skladovací prostory. Cena nájmu je za jedno patro bez DPH. Více informací Vám rádi sdělíme při prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
638
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
194m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Roman Miškev
Roman Miškev
Zobrazit
kontakt
ByrFin Real Estate

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé