Sousedé
(1/5)
5 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: 2000,-Kč za služby
ID nemovitosti:219
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:45 m2
Plocha pozemku:45 m2
Datum aktualizace:22. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupeni nabízíme k pronajmu kancelářské prostory, včetně zázemí. Součástí pronájmu je možnost využití haly s posezením, kuchyňky a toalet. Výhodou je bezproblémové parkování před objektem a bezbariérový přístup. Více v RK. Prohlídky po domluvě s makléřem.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
219
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
45m2
Nadzem. podlaží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Krejčí
Jana Krejčí
Zobrazit
kontakt
LUX Real s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé