Sousedé
(1/9)
33 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + DPH + energie
ID nemovitosti:N00051
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:330 m2
Užitná plocha:330 m2
Datum aktualizace:17. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kanceláře ve třetím patře administrativní budovy umístěné v průmyslové zóně v Nové Vsi u Litomyšle. Administrativní budova byla vystavěna v roce 2007 a v roce 2015 až 2016 prošla rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací vnějších i vnitřních prostor. Celá budova má v jednotlivých patrech obdobný charakter, středem stavby na délku budovy prochází v každém patře prostorná prosvětlená chodba a z ní vlevo a vpravo jsou umístěny kancelářské, skladové a technické prostory. Jednotlivá patra jsou spojena schodištěm (bez výtahu) a jsou samostatně oddělitelná prosklenými dveřmi na okraji chodeb. V pronajímaném 3.NP se nachází 7 kanceláří (dvě z nich společně propojené s velkou zasedací místností) a sociální zázemí (pánské, dámské toalety a sprchový kout). Administrativní budova je ve velmi dobrém technickém stavu, vybavena moderními technologiemi – PLC systém. Parkování je možné přímo před administrativní budovou. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte makléře.

Základní údaje

ID nemovitosti
N00051
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
330m2
Užitná plocha
330m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Bc. Zuzana Dostálová
Mgr. Bc. Zuzana Dostálová
Zobrazit
kontakt
REALITY Čechy a Morava, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé