Sousedé
(1/17)
bcb-filipFOTOGRAFcz-full-res-7399.jpg
330 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: Zálohy na služby 118Kč/m2 měsíčně + DPH
ID nemovitosti:64
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:230 m2
Plocha pozemku:230 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu prestižní kancelářské prostory v centru Plzně o výměře 230,69 m2. Budova se nachází na Anglickém nábřeží v nejznámější budově v Plzni - Business Center Bohemia. Kancelář je v 11. NP s výhledem na město, který se neomrzí. Kanceláře mají jednu hlavní společnou chodbu, ze které je vstup do jednotlivých kanceláří. Budova kanceláří je po celkové rekonstrukci, samozřejmostí jsou datové rozvody, klimatizace, příjemné jsou předokenní žaluzie a bezkonkurenční výhled na celou Plzeň.
Lokalita nabízí velkou dostupnost jak MHD tak autem či pěšky. Je možné si pronajmout vyhrazené parkovací stání hned vedle budovy.
Navíc zde fungují spolehlivé služby profesionálního správce Property a facility managementu. Cena 330Kč/m2.
Na každý rok nájmu se dává jeden měsíc nájemních prázdnin, což znamená, že jeden měsíc v roce je pro klienta za symbolickou 1 Kč + služby (a tím se v efektivním nájemném dostáváme na 303 Kč/m2 + DPH), když je delší smlouva, nájemních prázdnin bývá i více. Finanční příspěvek na úpravu prostor se také odvíjí od délky smlouvy. Bohužel na to neexistuje žádné pravidlo, odvíjí se to nabídka od nabídky a prostor od prostoru. Prostory se buď upravují pro nájemce (přes majitele a správce) nebo si je může upravit nájemce sám, jen musí dát návrhy projektové dokumentace, které se musí schválit a dát povolení k úpravám prostor, vše musí být dle norem.

Doporučujeme pro firmy, které ocení špičkovou kvalitu a potřebují atraktivní a prestižní místo.

Optický kabel v budově, Centrální recepce, 24/7 ostraha, Otvíratelné okna, Dostatek venkovních parkovacích stání,
Venkovní rolety na el. ovládání, Sprinklery,
Vyhlášená restaurace v budově.


Technický popis: vybavení: venkovní stání pro auto, parkování u domu (veřejné)

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Skeletová
Cena nezahrnuje
DPHPrávní servis
ID nemovitosti
64
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
230m2
Nadzem. podlaží
16. podlaží
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Vladislav Štrbáň
Vladislav Štrbáň
Zobrazit
kontakt
REALITY NIL s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé