Sousedé
(1/8)
200 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + energie
ID nemovitosti:N00054
Stav nemovitosti:Novostavba
Celková plocha:250 m2
Užitná plocha:250 m2
Datum aktualizace:2. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory - kanceláře, který se nachází v atraktivní lokalitě ve velice frekventované oblasti u největšího obchodního domu IGI centrum v ulici Fr. Šrámka, České Budějovice. Vstup do objektu je řešený přes společnou recepci. K pronájmu je celé patro, nachází v prvním patře objektu a má celkovou výměru 250 m2. Pronájem se skládá ze sedmi kanceláří, kuchyňky, sociálního zázemí, chodby. Do patra je možné jít po schodech, nebo jet výtahem. Možnost zakoupení parkovacích stání, dále možnost parkovat v IGI centru. K dispozici ihned. Více informaci v RK.

Základní údaje

ID nemovitosti
N00054
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
250m2
Užitná plocha
250m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Plch
Jiří Plch
Zobrazit
kontakt
Jižní reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé