Sousedé
(1/6)
7 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + energie, + provize
ID nemovitosti:2022429
Stav nemovitosti:Dobrý
Datum aktualizace:24. března 2023

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k pronájmu komerční prostory o velikosti 40 m2 o dispozici dvou místností, chodby a 2x toalety.

Prostory jsou zrekonstruované a připravené k Vašemu podnikání.

Majitel se nebrání překolaudaci.

V případě dotazů kontaktujte makléře zakázky PO-PÁ mezi 9hod až 17hod nebo piště email či SMS.

Základní údaje

ID nemovitosti
2022429
Stav objektu
Dobrý
Energetická náročnost
Poloha v obci
Rušná část obce

Poloha na mapě

Foto - Monika Kohoutová
Monika Kohoutová
Zobrazit
kontakt
Anna Černá Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé