Sousedé
(1/7)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:1111
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Datum aktualizace:24. května 2023

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízím ke krátkodobému, ale i dlouhodobému pronájmu kancelář se zasedací místností.

Projekt sdílené kanceláře je pro všechny, kdo potřebují prostor pro svoji práci či poradu s krátkodobým využitím. Je zde i samozdřejmě možnost pronájmu místa za měsíční nájem.

Neupisujete se smlouvou s výpovědní dobou ani neplatíte kauci.

Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.

Základní údaje

ID nemovitosti
1111
Stav objektu
Po rekonstrukci
Energetická náročnost

Poloha na mapě

Foto - Anna Šmídová Černá
Anna Šmídová Černá
Zobrazit
kontakt
Anna Černá Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé