Sousedé
(1/6)
14 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:1064
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:70 m2
Datum vložení:12. srpna 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem moderní prosvětlené kanceláře, umístěné ve 3.patře ( 4.NP.) reprezentativní administrativní budovy s moderním výtahem, umístěných v docházkové vzdálenosti centra Českých Budějovic v ulici Jeronýmova. Vstup do kanceláře( 70 m2 ) je přístupný spojující společnou chodbou s ostatními nájemci. Viz. přiložený půdorysný plánek, označeno pod č. 3. K využití společná kuchyňka a oddělené toalety. Opatřeno klimatizací, termostaty, ve všech oknech umístěné kvalitní okenní stínící žaluzie. Vytápění dálkové. K dispozici zabezpečovací systém, vstup do budovy a prostor přes čipové karty, kamerový systém ve společných prostorech. Nájemné činí 14.000,- Kč/ měs. + zálohy na energie v částce 4.200,- Kč / měs. Vyúčtování záloh vždy kvartálně. Podmínka zaplacení je 3x vratná bezpečnostní kauce v ceně nájemného a odměna RK 10.000,- Kč + 21% DPH. Možnost zajištění parkování přímo před budovou za poplatek 1000,- Kč/měs. + 21 % DPH / 1 vozidlo. Označení provozovny i ve vnitřních prostorech. Nájemní smlouva min. na 12 měsíců. V případě zájmu je možné nábytek ponechat v ceně nájemného. Velmi pěkné prostory v blízkosti centra. Prohlídku doporučujeme.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
1064
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
70m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Jitka Bláhová
Jitka Bláhová
Zobrazit
kontakt
REALDOMUS s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé