Sousedé
(1/12)
29 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + kauce + služby + odměna RK....
ID nemovitosti:182
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Datum aktualizace:1. dubna 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k pronájmu nově zrekonstruovaný komerční nebytový prostor o rozloze 191 m2, celkem pozemek 859m2 a venkovní sklad 20m2 v Opavě - Kateřinky. V objektu se nachází 6 kanceláří, 2x WC + sprcha a jedná se o samostatnou budovu v oploceném areálu, který je hlídán bezpečnostními kamerami a zabezpečovacím systémem. Prostor lze využívat např. jako kanceláře, sídlo firmy, provoz poradenské činnosti, internetový obchod apod. Cena nájmu je bez služeb, které si nájemce přepíše na sebe. Objekt je kompletně zateplený a v prostorech jsou využity LED osvětlení. Vytápění je plynovým kondenzačním kotlem. Majitel požaduje jednoměsíční kauci. Po dohodě je možné umístění firemního označení na budově. Možnost parkování před provozovnou. Lze možno vybudovat na střeše fotovoltaiku pro snížení energii. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Volné ihned. V případě zájmu o prohlídku, mě prosím kontaktujte.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
182
Stav objektu
Po rekonstrukci
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Zbyněk Kunz
Zbyněk Kunz
Zobrazit
kontakt
HeartReality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé