Sousedé
(1/23)
a
10 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:222922
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:67 m2
Datum vložení:10. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte kancelářské prostory na atraktivním místě v centru města Plzně? Nabízíme k pronájmu administrativní prostory o podlahové ploše cca 67 m2 na Americké třídě v historickém centru Plzně. Prostory se nacházejí ve 2. patře zrekonstruované budovy. Jedná se o dvě samostatné kanceláře a vstupní místnost s kuchyňkou vhodná např. jako recepce a vlastní sociální zařízení. V hlavní kanceláři s výhledem na Americkou třídu jsou podlahovou krytinou leštěné dřevěné parkety. V ostatních kancelářích jsou PVC a koberec. Do kanceláří je přiveden a rozveden internet a TV. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. Prostory jsou napojeny na veřejné inženýrské sítě jako je elektrická energie, veřejný vodovod a kanalizace. Okna jsou plastová a zajišťují velmi dobrou zvukovou izolaci. Budova se nachází v centru Plzně s velmi dobrou dostupností. Atraktivní místo s dobrým dopravním napojením. Výjezd na přivaděč k dálnici D5 je 5 min jízdy. Před administrativní budovou je zastávka MHD, v docházkové vzdálenosti je kompletní infrastruktura jako úřady, obchody, restaurace, lékař, park, sportoviště, pošta, škola, školka atd. Parkování je možné v parkovacím domě Rychtářka nebo v okolních ulicích.Předností této nabídky je především atraktivní lokality v centru města Plzně. Prostory jsou vhodné nejen ke klasické administrativní činnosti, ale také např. pro specializované ordinace jako je např. oční lékař atd.Zálohy na energie a služby: 1.500,- Kč/měsíc, vodné, stočné, el. energie společných prostor, podíl na úklidu. Elektrická energie a plyn pronajatých prostor bude přehlášena na nájemce.Pokud Vás nabídka zaujala, rádi Vám předáme podklady, podáme podrobné informace a zajistíme prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Dlažba
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
222922
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
67m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Otte, MBA
Petr Otte, MBA
Zobrazit
kontakt
OTTE Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé