Sousedé
(1/25)
aaa
44 873 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: bez DPH, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:22256
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:152 m2
Datum aktualizace:18. února 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie115 kWh/m2

Popis nemovitosti

Hledáte reprezentativní a výjimečné prostory pro Vaše podnikání? Je pro Vás důležitá lokalita? Chcete náskok před konkurencí? Nabízíme Vám do nájmu unikátní nebytový prostor na atraktivním místě v Plzni u OC Plaza.Nově vystavěná, dne 13.12.2022 zkolaudovaná, samostatně stojící, jednopodlažní budova, která Vám nabídne maximální komfort, perfektní dostupnost a moderní technologie. Budova také disponuje privátním parkovištěm určené pro budoucí nájemce. Samozřejmostí jsou plně dokončené prostory v moderním designu vyhovující vysokým nárokům dnešní dobHlavní přednosti nabízených prostorArchitektonické ztvárnění budovy i interiérůKvalitní kancelářské prostory s vlastním sociálním zázemím a kuchyňskou linkouModerní technologie a rozvody počítačové sítě s připojením optickým kabelemKlimatizované všechny kancelářeBezpečnostní, denní zrcadlové fólie a elektricky ovládané předokenní žaluzieVysoký standard zpracování a nadčasový design včetně skleněných příček a stínící technikyMožnost umístění centrální recepceElektronický zabezpečovací systém prostorKamerový systém hlídání vnějšího prostoru a parkoviště8 parkovacích míst s umístěnými sklopnými konstrukcemi pro zajištění garance volného místa. (Parkovací místa jsou zpoplatněna nad rámec nájemní ceny)Příprava pro elektro nabíječku aut na dvě parkovací místa.Nyní Vám nabízíme jedinečnou příležitost pronájmu celého jednopodlažního objektu, administrativního charakteru o užitné ploše cca 152 m2 nedaleko centra Plzně. Prostory budou kompletně dokončené a připravené k okamžitému provozu. Nábytek není součástí nabídky nájmu. Vše lze nabídnout dle potřeb zájemců. V nabízených prostorách bude šest kanceláří, místo pro recepci, plně vybavená kuchyňka, serverovna a sociální zázemí se sprchou. Nová administrativní budova v sobě snoubí moderní architekturu, design, ale především vše, co je v dnešní době potřebné pro úspěšné podnikání. Moderní technologie, internet, klimatizace a další nadstandardní prvky jako jsou např. skleněné příčky, bezpečnostní zařízení, světlovody pro zajištění denního světla na pracovišti aj. Teplo zajišťuje dálkový systém z plzeňské teplárny. O budovu se postará správce nemovitosti, který obratem vyřeší jakýkoliv problém či požadavek související s nájmem a budovou. Umístění administrativní budovy kousek hlavní průjezdné komunikaci Plzně, v těsném sousedství OC Plaza a nedaleko centra města, zajišťuje dokonalou dostupnost tramvají, autobusem, autem nebo i pěšky všem Vašim klientům. Parkování je možné na vlastním privátním parkovišti. Je mnoho možností, jak prostor přizpůsobit právě Vašemu podnikání. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme kompletní informace, předáme podklady a zajistíme prohlídku. Nájemce neplatí provizi. Prostory jsou připravené k předání novému nájemci.Půdorysy, podklady a průkaz energetické náročnosti jsou k dispozici v kanceláři.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Skeletová
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Cena nezahrnuje
DPH
ID nemovitosti
22256
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
152m2
Nadzem. podlaží
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Otte, MBA
Petr Otte, MBA
Zobrazit
kontakt
OTTE Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé