Sousedé
(1/5)
3 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena měsíčního nájemného 3.800,- Kč + služby. Bez kauce. RK hradí majitel.
ID nemovitosti:508
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:20 m2
Plocha pozemku:19 m2
Datum vložení:6. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelář v Chrudimi, ul. Palackého. Kancelář s užitnou plochou 19,86 m2 se nachází ve 2. NP. Administrativní budova s bezproblémovým parkováním se nachází v centru obce s veškerou občanskou vybaveností v dosahu chůze. K dispozici kuchyňské a sociální zázemí, klimatizační jednotka. Kancelář je ihned volná. Cena měsíčního nájemného 3.800,- Kč + služby. Bez kauce. Provizi zprostředkovatele hradí majitel. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
508
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
20m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ivana Šustková
Ivana Šustková
Zobrazit
kontakt
TOTU reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé