Sousedé
(1/9)
3 850 Kč/měsíc
ID nemovitosti:381
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:24 m2
Plocha pozemku:24 m2
Datum aktualizace:19. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelář v Hradci Králové, Gočárova třída, o podlahové ploše 24 m2. Kancelář se nachází v administrativní budově ve 3.NP. V budově k dispozici výtah, sociální zázemí a vybavená kuchyňka na každém patře, společná zasedací místnost. Zajištěna úklidová pracovnice. Internet. Možnost parkování na pozemku. Nájemné 3.850,-Kč/měsíc + služby. Bez kauce. Neplatíte provizi RK. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře, který Vám rád nemovitost ukáže.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
381
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
24m2
Nadzem. podlaží
5
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Marian Tuček
Marian Tuček
Zobrazit
kontakt
TOTU reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé