Sousedé
(1/12)
14 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Neplatíte provizi zprostředkovatele.
ID nemovitosti:356
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:70 m2
Datum aktualizace:9. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kanceláře v obci Chlumec nad Cidlinou, ul. Rooseveltova. V uzavřeném areálu se kanceláře nachází v administrativní budově v 1. NP. s užitnou plochou až 70 m2. Kanceláře jsou rozdělené a lze je spojit dle požadavků nájemce. V areálu až 10 parkovacích míst. Kanceláře vybaveny základním nábytkem, klimatizační jednotkou - viz. fotodokumentace. Administrativní budova je vybavena kuchyňským zázemím, zasedací místností s projektorem, sociální zázemím a je zabezpečena průmyslovou technikou. Ihned volné. Majitel preferuje dlouhodobé nájemce. Cena měsíčního nájemného ve výši 14.000,- Kč + služby dle spotřeby. Neplatíte provizi zprostředkovatele. Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
356
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
70m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Marian Tuček
Marian Tuček
Zobrazit
kontakt
TOTU reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé