Sousedé
(1/8)
IMG_7800
1 990 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: 3měsíční vratná kauce, bez DPH, bez poplatků, včetně právního servisu
ID nemovitosti:UNL-0601
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:12 m2
Datum vložení:15. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V moderním administrativním komplexu je v 6. nadzemním podlaží připravena prosvětlená kancelář k pronájmu. S výměrou 12 m2 je vhodná pro freelancery, drobné živnostníky a poskytovatele služeb, kterým nevyhovuje homeoffice. Kanceláře jsou reprezentativní a se správným vybavením v ní můžete přivítat nejen své klienty, ale i obchodní partnery. Měsíční nájemné činí 1 990 Kč bez DPH (bez energií a služeb). Pronájem je možný IHNED.Samostatně stojící šestipatrová budova se nachází nedaleko centrálního Mírového náměstí s obchodní zónou a napojením na frekventovanou komunikaci. Unikátní kaskádovitá budova poskytuje reprezentativní kanceláře i komerční prostory v Ústí nad Labem pro prodejny různého charakteru či poskytovatele služeb. Budova prošla v roce 2014 kompletní rekonstrukcí, především pak byla zateplena fasáda, čímž došlo k výraznému snížení provozních nákladů. Výrazným benefitem objektu je recepce fungující od pondělí do pátku. CREAM Real Estate poskytuje služby v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Hlavní provozovna sídlí ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Všechny budovy má v osobním vlastnictví.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Skeletová
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
DPHPoplatky
ID nemovitosti
UNL-0601
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
12m2
Nadzem. podlaží
7
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Zákaznické centrum
Zákaznické centrum
Zobrazit
kontakt
CREAM Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé