Sousedé
(1/18)
IMG_7756
11 990 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: 3měsíční vratná kauce, bez DPH, bez poplatků, včetně právního servisu
ID nemovitosti:TEP-0301
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:71 m2
Datum vložení:4. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V komerční budově v lázeňském městě Teplice máme k dispozici kancelářské prostory s výměrou 71 m2 umístěné v 3. nadzemním podlaží. Prostory jsou vhodné pro menší i střední firmy a jsou rozdělené na dvě hlavní kanceláře, dále pak nechybí vlastní sociální zařízení a kuchyňka. V kancelářích se nachází kvalitní nábytek společně s výpočetní technikou a multifunkční velkou tiskárnou. Vyjmenované vybavení je možné od předchozího nájemce odkoupit za částku 30 000 Kč. Měsíční nájemné činí 11 990 Kč bez DPH (bez energií a služeb). Pronájem je možný IHNED.Objekt je umístěný na frekventované pěší zóně, která vede k centrálnímu náměstí. Budova je reprezentativní a stylová s umístěním v zástavbě kancelářských objektů. Ze zadní strany budovy stojí nové obchodní centrum Fontána s rozsáhlými parkovacími kapacitami. Samozřejmostí je bezbariérový přístup. Budova stojí v historické části města, která se vyznačuje vysokým pohybem osob, výbornou úrovní dopravní a občanské vybavenosti a obslužnosti. V blízkosti sídlí pošta, úřady, lékárna, banky, obchody a školy. Přímo u budovy se nachází zastávka MHD. V okolí se nachází bary, restaurace a kavárny. CREAM Real Estate poskytuje služby v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Hlavní provozovna sídlí ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Všechny budovy má v osobním vlastnictví.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Skeletová
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
DPHPoplatky
ID nemovitosti
TEP-0301
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
71m2
Nadzem. podlaží
5
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Zákaznické centrum
Zákaznické centrum
Zobrazit
kontakt
CREAM Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé