Sousedé
(1/6)
IMG_7690
2 990 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: 3měsíční vratná kauce, bez DPH, bez poplatků, včetně provize
ID nemovitosti:MOS-0209
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:17 m2
Datum vložení:4. října 2022
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie71 kWh/m2

Popis nemovitosti

V kompletně zrekonstruované budově máme k dispozici moderní kancelář s výměrou 17 m2 umístěnou v 2. nadzemním podlaží. Prostory kanceláře jsou vhodné pro malé podnikatele jakéhokoliv zaměření. Měsíční nájemné činí 2 990 Kč bez DPH (bez energií a služeb). Pronájem je možný IHNED. Budova disponuje také výtahem, jenž propojuje jednotlivá patra. Moderní budova je kompletně zrekonstruovaná, včetně vytápění a rozvodů elektriky. Budova má nová okna, vyměněny jsou všechny výkladce a prosklené plochy. Přebudovány byly společné prostory a vstupy. Objekt má zateplenou fasádu a reprezentativní vzhled. Budova se nachází v samotném srdci Mostu na třídě Budovatelů přímo naproti magistrátu a obchodního domu Centrál. Nemovitost patří k triptychu objektů lokálně nazývaných „tři sýry“ (díky svému trojúhelníkovému půdorysu). Do objektu je zajištěn bezbariérový přístup. Parkování leží v přímém dosahu budovy.CREAM Real Estate poskytuje služby v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Hlavní provozovna sídlí ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Všechny budovy má v osobním vlastnictví.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
DPHPoplatky
ID nemovitosti
MOS-0209
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
17m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Zákaznické centrum
Zákaznické centrum
Zobrazit
kontakt
CREAM Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé