Sousedé
(1/9)
IMG_8264
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK, 3měsíční vratná kauce, bez DPH, bez poplatků, včetně právního servisu
ID nemovitosti:HKS-0303
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:57 m2
Datum vložení:9. října 2022
Energetická náročnostE ( )
Roční spotřeba energie218 kWh/m2

Popis nemovitosti

Kancelářské prostory rozdělené na dvě části s celkovou výměrou 57 m2 se nachází v 3. nadzemním podlaží komerční budovy v Hradci Králové na náměstí Svobody. Kancelář je vhodná pro menší a středně velké společnosti. V pěší dostupnosti je k dispozici kompletní občanská vybavenost. V blízkosti nemovitosti je i zastávka MHD. Pronájem je možný IHNED.V pěší dostupnosti je kompletní občanská vybavenost. V blízkosti je také zastávka MHD. V okolí se nachází bary, restaurace a kavárny. CREAM Real Estate poskytuje služby v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Hlavní provozovna sídlí ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Všechny budovy má v osobním vlastnictví.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
DPHPoplatky
ID nemovitosti
HKS-0303
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
57m2
Nadzem. podlaží
6
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Zákaznické centrum
Zákaznické centrum
Zobrazit
kontakt
CREAM Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé