Sousedé
(1/5)
kancelar_433_01
2 490 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: 3měsíční vratná kauce, bez DPH, bez poplatků, včetně právního servisu
ID nemovitosti:CHS-0432
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:14 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie62 kWh/m2

Popis nemovitosti

Vytvořte si pohodlné pracovní zázemí. Menší kancelář s výměrou 14 m2 je vhodná pro drobné a začínající podnikatele i poskytovatele různých služeb (účetní, daňoví poradci, programátoři, freelanceři a podobně). Kancelář se nachází ve 4. nadzemním podlaží a nadchne každého, kdo hledá funkční zázemí v centru města. Měsíční nájemné činí 2 490 Kč bez DPH (bez energií a služeb). Pronájem je možný IHNED.Vstup do budovy vede přes atraktivní recepci s celodenním provozem. Samozřejmostí je bezbariérový přístup. V objektu je k dispozici výtah. Po celé budově je k dispozici vysokorychlostní internet. Parkování je možné sjednat za výhodných podmínek v bezprostřední blízkosti. Sociální zázemí je společné na patře. V blízkosti sídlí banka, katastr nemovitostí a různé úřady. Na autobusové nádraží se dostanete za 5 minut. V okolí se nachází supermarket, restaurace a kavárny. CREAM Real Estate poskytuje služby v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Hlavní provozovna sídlí ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Všechny budovy má v osobním vlastnictví.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Skeletová
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
DPHPoplatky
ID nemovitosti
CHS-0432
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
14m2
Nadzem. podlaží
6
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Zákaznické centrum
Zákaznické centrum
Zobrazit
kontakt
CREAM Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé