Sousedé
(1/18)
26 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Včetně 5 parkovacích míst, včetně energií - viz text
ID nemovitosti:705
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:181 m2
Plocha pozemku:181 m2
Datum aktualizace:21. dubna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Hledáte reprezentativní prostory v samém centru města? Potřebujete mít svá parkovací místa přímo budovy, kde budete podnikat? Máte rádi komfort?

Představuji Vám soubor velice moderních kanceláří, které se nachází na ulici Václava Sládka ve Frýdku-Místku a mají určitě co nabídnout. Prvním velkým benefitem je jejich bezbariérovost. Dalším obrovským benefitem je již zmíněné parkování. K dispozici jsou 4 parkovací karty na přilehlém veřejném parkovišti přímo u budovy. Takže jak Vy, tak i Vaše návštěvy budou mít vždy kde spolehlivě zaparkovat.

Samotné kanceláře se nacházejí ve 2. NP a jsou částečně využívány finančněporadenskou společností, která zde sídlí již 2 roky. Před dvěma lety také proběhla kompletní rekonstrukce těchto prostor. K dispozici jsou zde 4 samotné kanceláře (4x 12,3 m2) + společné prostory (131 m2). Společné prostory nabízí prosklenou zasedací místnost pro cca 25-30 lidí, menší zasedací místnost pro cca 10 lidí, kuchyňku, 2x toalety (pánské i dámské), chill zónu, prostor pro tiskárnu, společné chodby a sklad. Kuchyňka je vybavena lednicí, mrazákem, kávovarem a ledovačem. V případě, že byste potřebovali více či naopak méně prostoru, lze vše se současnými nájemci jednoduše probrat.
Kanceláře jsou plně vybaveny, takže Vám odpadnou starosti na pořízení nábytku. Všechny samostatné kanceláře jsou klimatizované, velká zasedací místnost je vybavena také rekuperační jednotkou.

Prostory jsou volné ihned.

Platební podmínky:
- nájemné činí 26.500 Kč/měsíc včetně záloh na energie a vodu
- provoz tiskárny, internet a úklid se rozpočítává na počet osob (cca 500 Kč/osoba měsíčně)
- kauce (jistota) – 50.000 Kč
- poplatek za realitní servis – 25.000 Kč
V případě zájmu lze pronajmout i více kanceláří (1-4), vše dle domluvy.

Pro případné další informace či prohlídku mě kontaktujte.

Josef Šimončík – realitní makléř

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
705
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
181m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Josef Šimončík
Josef Šimončík
Zobrazit
kontakt
Ostrafin Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé