Sousedé
(1/10)
8 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + paušál na energie dle velikosti kanceláře + provize RK
ID nemovitosti:7147
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:73 m2
Plocha pozemku:73 m2
Datum aktualizace:2. dubna 2024
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Pronájem kanceláře, obchodního prostoru, Klášterská 140, Jindřichův Hradec. Nabízené prostory se nachází v domě na hlavní třídě Jindřichova Hradce v reprezentativní budově banky, vedle Městského úřadu.
Jsou vhodné pro sídlo společnosti, advokátní a notářské kanceláře, realitní kanceláře, daňové poradenství, projekční a umělecké ateliery atd.
v ceně nájmu je ochranný kamerový systém, úklid společných prostor, dozor nemovitosti, terasa s možností posezení, v suterénu prostory s využitím pro sklad, archiv, dále je možnost jednat o parkovacím stání náležícím k budově. Veřejné parkování před domem a velké městské parkoviště za domem. Prostory jsou v dobře udržovaném domě. Ihned k dispozici. Energetická náročnost budovy třída „D“.

K dispozici jsou prostory různé velikosti a dispozice.
V přízemí budovy (v její zadní části), jsou kanceláře se samostatným sociálním zařízením, sprchou i přípravou na vybavení kuchyňskou linkou. Na tyto prostory navazuje i prostor vstupu do budovy a garáž o velikosti 30m². Kanceláře jsou o velikosti 34 m² a 10 m² (viz plánek v galerii fotografií).

V 1.patře hlavní budovy jsou k dispozici 2 propojené kanceláře (č. 224A a 224B) o velikosti 35m² a 32m². Na patře v bezprostřední blízkosti je společná kuchyňka, venkovní terasa s možností posezení, sociální zařízení.

Ve 2.patře hlavní budovy s možností samostatně uzamykatelného prostoru o velikosti celkem 168 m², s vlastní kuchyňkou a 2x sociálním zařízením. Kanceláře jsou v pěkném stavu, v některých je i estetický kamenný obklad stěny. Samozřejmě je možnost pronájmu kanceláří případně i jednotlivě.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
7147
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
73m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Janda
Petr Janda
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

© 2024 Sousedé