Sousedé
(1/12)
20 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Nájemné + 3 640,- kč energie včetně DPH
ID nemovitosti:6733
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:66 m2
Plocha pozemku:65 m2
Datum aktualizace:6. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem reprezentativních kancelářských prostor v centru Pardubic v ulici Bratranců Veverkových v památkově chráněné budově o ploše 65,5 m2.
Kanceláře se nachází ve velmi klidné stylové prvorepublikové budově.
Jedná se o dvě samostatné kanceláře, zasedací místnost a sociální zázemí, nově vymalované s klimatizací připravené k užívání.
Kanceláře jsou ihned k dispozici.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
6733
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
66m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Soňa Kárová
Soňa Kárová
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé