Sousedé
(1/9)
6 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: 6 500 Kč vč. energií
ID nemovitosti:6436
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:35 m2
Datum aktualizace:3. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem prostorné kanceláře 35 m2 v centru Pardubic - ulice 17.listopadu. Kancelář je vybavená nábytkem, vytápěna ústředním dálkovým topením. K užívání je společné sociální zázemí a kuchyňka. Vhodné jako kancelář nebo pro různé služby. Možnost za příplatek 800-, Kč parkovací stání. Prostory jsou k dispozici ihned.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
6436
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
35m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Soňa Tomášková
Soňa Tomášková
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé