Sousedé
(1/25)
44 990 Kč/měsíc
ID nemovitosti:1CZB0073
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:166 m2
Datum aktualizace:5. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Společnost CZbrokers s.r.o. vám exkluzivně nabízí pronájem plně a nadstandardně vybavených prostor, aktuálně zařízených jako bytová jednotka o dispozici 4kk a celkové výměře 166,42 m2 nacházející se v 17. NP nejvyšší budovy ČR - AZ Tower, vhodné jako kancelářské prostory, nebo prostory k podnikání. Tyto nádherné prostory nabízí jedinečné panoramatické výhledy na celé Brno a Pálavu. Součástí pronájmu je garážové stání v 2. PP budovy. Do těchto se dostanete rychlovýtahem na čipovou kartu.
Prostory jsou tvořeny prostornou vstupní halou, třemi ložnicemi, otevřenou dispozicí kuchyně, jídelny a obývacího pokoje, dále koupelnou, technickou místností. Rozměry: pokoje mají výměru 16,7 m2, 32 m2, 28,4 m2, prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou má celkovou plochu 65,4 m2, koupelna má 10 m2, toaleta 1,2 m2. Koupelna je vybavena rohovou vanou, umyvadlem, sprchovým koutem, pračkou a sušičkou. Ložnice je vybavena prostornou šatnou, hlavní obývací pokoj nabízí další úložné prostory v rámci vestavné skříně.
Podlahy v bytě jsou dvouvrstvé s tím, že všechny pokoje mají na podlaze koberce, hlavní obývací prostor vč. vstupní chodby mají na podlaze plovoucí podlahu. Kuchyňská linka je provedena na míru vč. vestavných spotřebičů. Ohřev vody je přes elektrický bojler zn. Mora. Prostory jsou vybaveny vzduchotechnikou a jsou plně klimatizovány s tím, že veškeré rozvody jsou ve stopech. Prostory jsou vybaveny třemi klimatizačními jednotkami. Veškeré rozvody elektro jsou vedeny ve zdvojené podlaze. Prostory mají vlastní elektroměr (Eon), vlastní vodoměr a vytápěny jsou centrálně v rámci topného systému budovy. Vstupní dveře do prostor jsou protipožární a bezpečností. Prostory mají vlastní propojení domácího telefonu se vstupní recepcí. Jsou vybaveny protipožárními čidly. Aktuální vybavení prostor je součástí pronájmu, není ale problémem tyto odvézt. Příčky v prostorách jsou sádrokartonové, vyplněné speciální protihlukovou izolací. Stavba je monolitická, okna jsou částečně hliníková a částečně dřevěná.
Budova AZ Tower představuje moderní budovu s kvalitním zázemím a rekordní výškou. Lokalita má výborné dopravní napojení na dálnici D1, centrum města a městský okruh.
V obchodní galerii budovy se nachází recepce s nepřetržitým provozem a širokou nabídkou obchodů a služeb (fitness, restaurace, pojišťovna, optika, autosalon a servis, advokátní kanceláře atd).

K ceně nájmu nutno připočítat částku 15.000,- Kč za zálohy a provizi RK.
V případě zájmu neváhejte kontaktovat našeho realitního makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
1CZB0073
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
166m2
Užitná plocha
166m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavlína Štouračová
Pavlína Štouračová
Zobrazit
kontakt
CZbrokers s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé