Sousedé
(1/15)
12 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:001257
Stav nemovitosti:Dobrý
Datum aktualizace:15. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory nacházející se v centru města Třeboně.

Kancelářské prostory o celkové výměře 53 m2 se skládají ze dvou kanceláří (14 m2 a 18 m2) a samostatnou vybavenou kuchyní. K dispozici je dále sociální zázemí (koupelna a toaleta). Prostory se nacházejí v 1. patře domu, vchod z ulice Březanova. Na fotografiích jsou prostory vybaveny nábytkem, kdy prostory sloužily pro krátkodobé pronajímání.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Nájemné je 12.000,-Kč/měsíc vč. záloh za energie.

Kauce + provize RK

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
001257
Stav objektu
Dobrý
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jan BOROVKA
Ing. Jan BOROVKA
Zobrazit
kontakt
Třeboňská realitní s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé