Sousedé
(1/15)
18 700 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: topení a internet zahrnuto v nájmu, elektřina se hradí zvlášť
ID nemovitosti:345189
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:65 m2
Plocha pozemku:65 m2
Datum aktualizace:24. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k pronájmu dvě průchozí kanceláře o velikosti cca 65 m2 v nově zrekonstruované památkově chráněné vile, nedaleko centra Kolína, ulice Heverova. Prostory se nabízí nezařízené. Možnost užívat společnou denní místnost s kuchyňským koutem, toalety na chodbě. Poplatky na topení, úklid kanceláří a doplnění hygienických potřeb a internet jsou již zahrnuty v nájemném. Elektřinu si hradí nájemník zvlášť. V případě, že nájemníkem bude firma přihlášená k platbě daně z přidané hodnoty, nájemné bude plus DPH. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
345189
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
65m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Kateřina Burdová
Kateřina Burdová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kolín

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé