Sousedé
(1/25)
14.jpg
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Pronájem celé vily.
ID nemovitosti:276
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:365 m2
Datum aktualizace:17. května 2024
Energetická náročnostE ( )
Roční spotřeba energie183 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme velice zajímavý a reprezentativní pronájem zrekonstruovaných 365 m2 kancelářských prostorů na třídě Karla IV. Ideální jako sídlo společnosti. Vila leží na lukrativním místě v centru města Hradec Králové.
Tato nádherná vila prošla kompletní rekonstrukcí jak venkovních tak vnitřních prostor. Uvnitř vily se nachází ve třech patrech luxusních 365 m2 kancelářských a jiných prostor, poslední třetí patro by v případě potřeby mohlo sloužit i jako samostatný byt.
Dispozice:
1. podlaží: vstup do domu, dominantní prostorná hala s krásným točitým dřevěným schodištěm, 5 místností různých velikostí, toalety a kuchyňka.
2. podlaží: po dřevěném schodišti se dostaneme do druhého patra, které nabízí společnou halu, 2 prostorné místnosti, terasu, koupelnu, toaletu a kuchyňku.
3. podlaží: po moderním, tentokráte skleněném schodišti vstoupíme do třetího patra, které může sloužit buď jako velice zajímavý prostorný samostatný byt 2+1 o výměře 79 m2 s touto dispozicí : obývací pokoj, ložnice, kuchyň s jídelnou a koupelna s toaletou, nebo také posloužit jako další patro ke kancelářským účelům.
Veškeré prostory jsou velice kvalitně a citlivě zrekonstruovány a nyní je nabízíme k pronájmu. Ideálně jako reprezentativní sídlo větší společnosti. Vytápění vlastním plynovým kotlem, podlahové vytápění, klimatizace.
Pro více informací či zájmu o prohlídku volejte makléře.

Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, místní­ úřad, lékař, kulturní­ zažízení, koupaliště. Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, sprchový kout, zděné jádro, terasa, rozvody PC sítě, venkovní stání pro auto

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
Vytápění podrobnosti
Plyn
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
276
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
365m2
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - David Benák
David Benák
Zobrazit
kontakt
David Benák

© 2024 Sousedé