Sousedé
(1/11)
9 400 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + poplatky
ID nemovitosti:970-RZ-10
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:55 m2
Datum vložení:25. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte klid pro svou práci a zároveň chcete mít vše po ruce?

Nabízím Vám pronájem kanceláře o celkové podlahové ploše 55 m2, přímo v centru města Písek.
Kancelář se nachází v přízemí budovy spolu s dalšími užívanými komerčními prostory, avšak díky umístění kanceláře a tlustým stěnám nebudete ničím rušeni.

Velikou předností je poloha budovy, nachází se totiž na adrese Havlíčkovo náměstí 95. Tudíž máte všechno potřebné na dosah. Navíc zde denně projde nespočet lidí, které nepochybně zaujmete, pokud využijete potenciál venkovní vitríny, jenž je součástí kanceláře.

Přístup do kanceláře je 24 hodin denně včetně víkendů.

V případě zájmu o prohlídku či případných dotazů mne kontaktujte.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
970-RZ-10
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
55m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Lukáš Říha
Lukáš Říha
Zobrazit
kontakt
Finpos realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé