Sousedé
(1/10)
8 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena za jednotlivé prostory se může lišit.
ID nemovitosti:740-RZ-3
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:30 m2
Datum aktualizace:9. června 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nemovitosti nabízíme k pronájmu ordinace/kanceláře na kraji centra města Kyjova. Prostory se nacházejí v polyfunkčním domě - Dům zdraví, který byl zkolaudován v roce 2015. Budova je nízkoenergetická s bezbariérovým přístupem, vyhovuje všem hygienickým normám a k dispozici má soukromé parkoviště. Celý dům je pod správou security společnosti.

Prostory k pronájmu se nacházejí v 2. a 3. NP V 2. NP je k dispozici 1 prostor o podlahové ploše 25m2, který je nachystaný k dokončení dle požadavků nájemníka. V 3. NP jsou dva prostory o podlahové ploše 22m2 a 42m2, které jsou již plně vybaveny. Ordinace/kanceláře jsou vybaveny klimatizací a rekuperací vzduchu, každá má své vlastní měření energií.

Jednotlivé prostory se mohou lišit cenou, je zde i možnost jednotlivé prostory propojit. V případě otevření nové ordinace majitel nabízí financování veškerého zdravotnického vybavení.

Náklady na energie a služby 1.500,-.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
740-RZ-3
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
30m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Martin Kouřil
Martin Kouřil
Zobrazit
kontakt
Finpos realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé