Sousedé
(1/10)
DSC_0320_web
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK, + Poplatky na vyžádání
ID nemovitosti:228359
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:68 m2
Datum aktualizace:2. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu prostory v oblíbené lokalitě Žižkova v administrativní budově. Kancelářské prostory v 1.NP disponují 68 m2, 1 kancelář, čajovou kuchyňkou a dvěma neprůchozími místnostmi. Parkování je možné v ulici na modrých zónách. Úpravy prostoru lze prodiskutovat s majitelem domu. Pro více informací volejte realitnímu makléři. Provize realitní kanceláři činí jeden měsíční nájem + DPH.

Základní údaje

Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
228359
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
68m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Gabriela Machová
Gabriela Machová
Zobrazit
kontakt
Engel & Völkers Prague

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé